Twój Koszyk

0 produktów | Suma: 0,00 zł

Handlowiec

Opis stanowiska

  • sporządzanie ofert handlowych i pozyskiwnaie zamówień
  • pozyskiwanie nowych klientów i rozwijanie pozytywnych relacji z dotychczasowymi kontrahentami
  • realizowanie planów sprzedażowych
  • doradztwo techniczne

Wymagania

  • Wyszktałcenie elektrotechniczne
  • znajomość branży elektrotechnicznej
  • orientacja w rynku lokalnych odbiorców
  • komunikatywność i ukierunkowanie na klienta
  • rzetelność i odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość pakietu MS OFFICE

Oferujemy:

  • wsparcie rozwoju zawodowego – m.in. przez dofinansowanie studiów związanych z wykonywaną pracą
  • podnoszenie kwalifikacji poprzez profesjonalne szkolenia
  • wynagrodzenie zależne od osiągniętych wyników
  • stałe godziny pracy (2 zmiany 7-15 i 9-17)
  • dodatkowe nagrody uzależnione od efektów pracy oddziału,

Zatrudnienie

  • zatrudnienie na umowę o pracę

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji na wybrany adres:
Gdynia: praca.gd@el12.pl Wrocław: praca.wr@el12.pl Dąbrowa Górnicza: praca.da@el12.pl Częstochowa: praca.cz@el12.pl Bydgoszcz: praca.by@el12.pl

z dopiskiem „HANDLOWIEC [miasto]” oraz klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami)"

Należymy do:

Firmy rodzinne BCC Logo Elpus

Sklep internetowy

Godziny pracy:
Pn-Pt: 07:00-15:00
Godziny otwarcia oddziałów:
Pn-Pt: 07:00-17:00 | Sb: 08:00-13:00
Adres:
45-117 Opole, ul. Św. Anny 5
tel.: (+48) 12 269 12 12
fax: (+48) 77 456 81 53
email: info@el12.pl

Sklep internetowy elchemia.pl
Platforma internetowa akademiael12.pl
Facebook el12
Google+ el12
Youtube el12
Megacennik
Mapa kategorii | Polityka prywatności | Copyright - 2016 Przedsiębiorstwo el12 Sp z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.