Twój Koszyk

0 produktów | Suma: 0,00 zł
Patchcord BKT LC/PC-ST/PC OM2 (50/125um) duplex 5m

Patchcord BKT LC/PC-ST/PC OM2 (50/125um) duplex 5m

Producent: EMITER
Indeks lokalny: AEK232EMSO
Symbol producenta: BK/22QD5610.5
Kategoria: Patchcordy |
Na zamówienie
Rodzaje płatności
Sposoby dostaw
szt.

Cena: 76,04 zł brutto

z dostawą od: 76,04 zł brutto

Dostawa: do 2 tygodni

Patchcord BKT LC/PC-ST/PC OM2 (50/125um) duplex 5m

Kabel krosowy to przewód służący, który przesyła sygnały elektryczne lub optyczne. Zwykle kablem krosowym określa się gotowy przewód o znormalizowanej długości (1, 2, 3, 5 m) zakończony z obu stron końcówkami zgodnymi z technologią, dla której został przygotowany (skrętka RJ45, światłowód: SC, FC, ST, LC, E2000).

Cecha Wartość
Typ światłowód
Długość [m] 5
Typ włókna 50/125μm
Rodzaj światłowodu wielomodowy
Typ złącza LC - ST
Transmisja duplex
Zgłoszenie błędu produktu

Jeśli znalazłeś/aś błąd odnośnie opisu produktu bądź funkcjonowania naszego serwisu, wyślij poniższy formularz

Nazwa produktu: Patchcord BKT LC/PC-ST/PC OM2 (50/125um) duplex 5m
Indeks el12: AEK232EMSO

* - pola wymagane

Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo el12 sp.z o.o. z siedzibą w Opolu, ul. Św. Anny 5. Dane przetwarzane są w celu możliwości udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Każdy ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, jednak jest niezbędne w celach kontaktowych.

Zamknij
Wyślij
Zgłoszenie błędu złożone pomyślnie
Dziękujemy za zgłoszenie błędu
Zamknij

Należymy do:

Firmy rodzinne BCC Logo Elpus

Sklep internetowy

Godziny pracy:
Pn-Pt: 07:00-15:00
Godziny otwarcia oddziałów:
Pn-Pt: 07:00-17:00 | Sb: 08:00-13:00
Adres:
45-117 Opole, ul. Św. Anny 5
tel.: (+48) 12 269 12 12
fax: (+48) 77 456 81 53
email: info@el12.pl

Sklep internetowy elchemia.pl
Platforma internetowa akademiael12.pl
Facebook el12
Google+ el12
Youtube el12
Megacennik
Mapa kategorii | Polityka prywatności | Copyright - 2016 Przedsiębiorstwo el12 Sp z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.