Szkolenia dla klientów – podsumowanie sezonu

Przy współpracy przedstawicieli znanych marek branży elektrotechnicznej, specjalistów poszczególnych dziedzin od lutego 2016 odnowiliśmy działalność szkoleniową el12. Zorganizowaliśmy serię darmowych szkoleń, zaprezentowaliśmy nowe produkty i rozwiązania. Poruszyliśmy ciekawe tematy środowiska elektrycznego, związane m.in. z fotowoltaiką, inteligentnym budynkiem i miernikami. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się tematy:

  • Wykorzystanie specjalistycznych i uniwersalnych przyrządów pomiarowych (Sonel)
  • Szkolenie certyfikujące F&Home Radio (F&F)
  • Fotowoltaika (Emiter)
  • Okablowani strukturalne – szkolenie certyfikujące (Emiter)

Ostatecznie spotkaliśmy się niemal z 300 klientami w 9 miastach, odpowiedzieliśmy na wiele pytań, rozwiązaliśmy szereg niejasności, wspólnie zrobiliśmy krok w kierunku poszerzenia swoich horyzontów i wiedzy branżowej.

Z pełną satysfakcją podsumowujemy ten sezon, gratulujemy i dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w szkoleniach. Państwa poparcie i uznanie dało nam motywację do organizacji kolejnych szkoleń. Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej lub zaproponować szkolenie prosimy o kontakt: marketing@el12.pl. A już we wrześniu pojawią się informacje dotyczące najbliższych planów szkoleniowych.

Serdecznie zapraszamy!

 

Mapa kategorii
Copyright - 2020 Przedsiębiorstwo el12 Sp z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.

projekty unijne