"LUMAX HEDA LED KLUB 2018"

Organizatorem Akcji jest „Przedsiębiorstwo el12” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Opolu przy ul. Świętej Anny 5, 45-117 Opole

Akcja rozpoczyna się 3 września 2018 i trwa do 31 grudnia 2018.

Czas trwania akcji może dzielić się na cztery 1-miesięczne okresy (w zależności od preferencji Uczestnika/Klienta akcji):

  • Okres 1 – od 3 września do 30 września 2018
  • Okres 2 – od 1 października do 31 października 2018
  • Okres 3 – od 1 listopada do 30 listopada 2018
  • Okres 4 – od 1 grudnia do 31 grudnia 2018

Asortyment objęty promocją na każdy Okres to produkty podlegające promocji to źródła, taśmy LED oraz oprawy marki LUMAX i HEDA.

Zakupy inwestycyjne kupowane przez Klienta w cenach specjalnych, z rabatami wyższymi niż standardowo obowiązujące dla danego Klienta nie są objęte niniejszą promocją.

Nagroda przysługuje Klientowi, który we wskazanych w regulaminie terminach dokona zakupów promowanego asortymentu za kwotę minimum 1000,00 zł netto.

Klient dokonuje wyboru nagrody spośród propozycji przedstawionych na plakacie promocji.

Klient za każde zakupy w kwocie 100 złotych liczone w cenach fakturowych netto po rabacie otrzymuje 1 punkt promocyjny.

Każdy Klient hurtowni przekraczający jeden z progów zakupowych wyznaczonych w regulaminie promocji będzie mógł zakupić produkt promocyjny w cenie 5 zł netto od Organizatora. Po dniu zakończenia promocji niewykorzystane punkty przez Klienta ulegają anulowaniu.

Klient może skorzystać ze zgromadzonych punktów na koniec każdego miesiąca wybierając sobie do zakupu produkt promocyjny należny uzbieranym punktom. Klient może wybrać w ramach uzbieranych punktów możliwość zakupu kilku produktów promocyjnych, jednakże suma potrzebnych punktów do ich zakupu nie może być mniejsza niż aktualnie zgromadzona przez Klienta. Zakup nagrody powoduje anulowanie niewykorzystanych punktów. Od nowego miesiąca punkty przez Klienta są gromadzone od zera.

Produkty promocyjne dostępne do zakupu w promocyjnych cenach jak też ilość punktów wymagana do zakupu poszczególnych produktów promocyjnych w promocyjnej cenie będą uwidocznione w punkcie sprzedaży Organizatora na plakatach lub jako ekspozycja produktowa. Udział w akcji promocyjnej jest dobrowolny.

Plakat Pokażmy co nas łączy

Ulotka promocyjna do pobrania:

Ulotka Promocji "LUMAX HEDA LED KLUB".pdf

Mapa kategorii
Copyright - 2019 Przedsiębiorstwo el12 Sp z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.

projekty unijne