Kliknij zdjęcie, aby powiększyć

SKAN

Grzejnik olejowy FIN9 1000W

Indeks lokalny:
GGI007SKAN
Nr katalogowy:
OG110059
Cena:
102,20 zł
brutto / szt.
83,09 zł netto / szt.
Dostępność:
do 4 tygodni (dni robocze)
Dostawa:
od 15,00 zł (kurier przedpłata) - produkt kwalifikuje się do bezpłatnej dostawy w zamówieniu powyżej 400,00 zł Szczegóły
Ilość:
szt.
Metody dostawy:
Metody dostawy
szczegóły
Metody płatności:
Metody płatności
szczegóły

Opis produktu

Grzejniki olejowe ogrzewają pomieszczenie dzięki podgrzaniu za pomocą grzałki lub grzałek elektrycznych oleju, który znajduje się wewnątrz stalowej obudowy. Ciecz kondensuje ciepło, następnie dzięki żebrowanej konstrukcji ścianek równomiernie jest ono rozprowadzane, a dalej oddają one ciepło do pomieszczenia. Dzięki temu stosunek oddawania i wymiany ciepła do gabarytów jest wysoki. Grzejniki olejowe nagrzewają się stosunkowo długo ale wolną stygną z powodu właściwości oleju.

Grzejnik olejowy Skan FIN9 1000 W OG110059 przeznaczony jest do mniejszych pomieszczeń, o maksymalnej powierzchni 10 m2. Ma specjalne nóżki, które zabezpieczają go przed przewróceniem. Istnieje także możliwość ustawienia go w pozycji pionowej. Ciepło emitowane jest przez dziewięć żeberek, a jego źródłem jest grzałka zanurzona w oleju. Zamontowany w nim termostat umożliwia utrzymanie wybranej temperatury. Jeśli w pomieszczeniu temperatura spadnie ona poniżej wyznaczonej, grzejnik automatycznie uruchomi się i będzie pracować, dopóki ciepło nie powróci do ustalonego poziomu. Bezpieczeństwo używania zapewnia mechaniczne zabezpieczenie przed przegrzaniem. Urządzenie posiada certyfikat IP 40. Model ten może pracować na jednym z trzech dostępnych poziomów mocy grzewczej.


Cechy produktu:
  • wymiary: 38 x 38 x 11 cm
  • moc: 1000 W
  • model: 9 żeberek
  • element grzejny: grzałka zanurzona w oleju
  • wielkość powierzchni do ogrzania: 10 m2
  • funkcje dodatkowe: termostat; 3 poziomy mocy grzewczej; zabezpieczenie przed przegrzaniem

 

Inne produkty w kategorii: Grzejniki konwektorowe

Mapa kategorii
Copyright - 2020 Przedsiębiorstwo el12 Sp z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.

projekty unijne