Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Hurtownia elektryczna

Hurtownia elektryczna el12.pl to połączenie sklepu internetowego i tradycyjnych placówek handlowych. Oprócz oferty dostępnej online, produkty można też kupować w 10 oddziałach stacjonarnych w różnych miastach w Polsce.

Przedsiębiorstwo el12 sp z o.o. jest firmą rodzinną założoną w 2003 r. Zajmuje się hurtową i detaliczną sprzedażą artykułów elektrotechnicznych, energetycznych, automatyki przemysłowej oraz mieszkaniowej. Swoim zasięgiem obejmuje województwa:

- opolskie,
- dolnośląskie,
- śląskie,
- małopolskie,
- łódzkie,
- kujawsko-pomorskie,
- pomorskie.

Model biznesowy el12 łączy w sobie sklep internetowy i placówki stacjonarne, co znacząco wpływa na szybkość i wygodę dokonywania zakupów. Firma realizuje zarówno zlecenia hurtowe, jak i indywidulane, oferując sprzedaż w małych opakowaniach lub na sztuki, a także stosując elastyczne minimum logistyczne.

Wśród klientów sklepów i hurtowni el12 są m.in.:
- zakłady elektroinstalacyjne,
- elektrownie,
- firmy komputerowe,
- hotele i restauracje,
- urzędy,
- obiekty sportowe,
- hurtownie wielobranżowe,
- firmy przemysłowe, budowlane, projektowe, rolnicze,
- placówki oświatowe,
- szpitale.

Jakość usług oferowanych przez el12 potwierdzają m.in. liczne referencje, dzięki którym przyszli klienci, także hurtowi, zyskują pewność, że oferowane przez sklep artykuły elektryczne, osprzęt teleinformatyczny i inne produkty, są rozwiązaniami sprawdzonymi i niezawodnymi. Wśród firm i jednostek, które uznały el12 za dostawcę godnego zaufania są m.in.: Tauron Dystrybucja, Politechnika Opolska, Akademia Ekonomiczna Wrocław, Akademia Górniczo-Hutnicza, AquaPark Wrocław, Górnośląskie Wodociągi, Instytut Fizyki Jądrowej, Kopalnia Soli Wieliczka, MPK Wrocław, Rejonowy Zarząd Infrastruktury Szczecin, Operator Gazociągów Przesyłowych Gaz-System S.A., Teatr Narodowy w Warszawie.

Hurtownia elektryczna z otwartym magazynem

Główne założenie EL12.pl to wsparcie techniczne na każdym etapie zakupu, począwszy od profesjonalnej oferty, poprzez doradztwo podczas zakupu, po odpowiednią formę dostawy towaru do klienta  hurtowego, także detalicznego . Dlatego firma posiada specyficzną formę sprzedaży, która wyróżnia ją w branży, czyli otwarty magazyn, dostępny dla klientów w oddziałach firmy (każda zainteresowana osoba ma możliwość wejścia na teren magazynu z doradcą handlowym).  

Osobiste odwiedziny w otwartym magazynie to indywidualne doradztwo opiekuna klienta, a także możliwość dokładnego obejrzenia towaru przed jego zakupem. Nie wiesz, jakie części do siebie pasują?  Która rozdzielnia i jaka aparatura powinna znaleźć się w Twojej inwestycji? Jakie źródła światła są najbardziej odpowiednie do wybranych opraw? Chcesz sprawdzić, czy wybrane elektronarzędzia dobrze leżą w dłoni? To wszystko możesz zrobić w magazynie el12, korzystając z wiedzy doradcy technicznego. Dzięki takiej możliwości klienci el12 mogą zaopatrzyć się w artykuły elektryczne i osprzęt teleinformatyczny optymalnie dopasowane do ich potrzeb.

Firma dba także o to, aby stany magazynowe hurtowni elektrycznej El12.pl były nie tylko różnorodne, ale i odpowiednio wysokie. Dzięki temu bardzo szeroki asortyment jest dostępny od ręki. Można więc wejść do magazynu, obejrzeć wskazane produkty i natychmiast je zakupić w odpowiedniej ilości.

Hurtownia elektryczna online

Produkty sieci hurtowni el12 kupić można za pośrednictwem internetowej platformy handlowej dostępnej pod adresem www.el12.pl. Szeroki asortyment towarów można wygodnie i szybko przeszukiwać przy użyciu wyszukiwarki, która znajduje się po lewej stronie, powyżej menu z listą grup towarowych. W jej polu wystarczy wpisać dowolny ciąg znaków szukanej nazwy towaru (produkt można odnaleźć także po jego indeksie lub kodzie EAN). Po naciśnięciu "wyszukaj" wyświetlona zostanie lista przedmiotów pasujących do danego kryterium. Zamawiać można  hurtowo i detalicznie

Asortyment hurtowni elektrycznej el12.pl uporządkowany jest także w ten sposób, aby wygodnie przeszukiwać poszczególne kategorie i podkategorie. Każda z nich została opisana tak, aby scharakteryzować produkty w niej dostępne i podać użytkownikowi podstawowe, przydatne informacje.

Produkty el.12.pl podzielone są na następujące kategorie główne:
- aparatura elektryczna,
- automatyka,
- osprzęt elektryczny,
- oświetlenie,
- rozdzielnice i obudowy,
- kable i przewody,
- prowadzenie kabli i przewodów,
- łączenie kabli i przewodów,
- ochrona odgromowa,
- wentylacja i ogrzewanie,
- narzędzia,
- urządzenia pomiarowe,
- monitoring, alarmy, domofony,
- źródła zasilania,
- odzież ochronna i bhp,
- chemia,
- Produkty Plus (różnorodne gadżety codziennego użytku przygotowane specjalnie dla miłośników branży elektrycznej).

Na stronie el12.pl można znaleźć listę producentów, z którymi współpracuje hurtownia, a także katalogi poszczególnych dostawców. Są wśród nich znane i sprawdzone marki polskie oraz zagraniczne.

Zamówienia złożone w sklepie www.el12.pl dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL Express lub DPD Polska (obsługujemy zarówno wysyłki krajowe jak i zagraniczne). Towar można również bezpłatnie odebrać w jednym z naszych oddziałów na terenie Polski.

Koszt dostawy uzależniony jest od wybranej formy płatności, dostawy, regionu danego państwa, wagi oraz rozmiaru przesyłki. Na terenie Polski w przypadku zamówień paczkowych od kwoty 400 zł oraz paletowych od 1400 zł przesyłka jest bezpłatna.

Dlaczego El12.pl to więcej niż hurtownia elektryczna?

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma uruchomiła program sprzedaży premiowej Elpunkt Plus. Uczestniczący w nim klient za każdym razem gdy dokonuje zakupów zbiera punkty, które następnie może wymienić doładowanie  przedpłaconej karty płatniczej  Sodexo. Logowanie do Programu Elpunkt plus możliwe jest za pośrednictwem witryny b2b.el12.pl

Firma stworzyła i systematycznie rozwija własny dział prefabrykacji rozdzielnic, w którym ma miejsce projektowanie i budowa szaf rozdzielczych. Zespół tego działu specjalizuje się w montażu rozdzielnic do 1000V na prądy znamionowe do 4000A. Produkcja szaf obejmuje rozdzielnice wszelkich rodzajów; zarówno typowe, jak i według indywidualnego zapotrzebowania klienta.

Na stronie internetowej el12 można znaleźć też informacje o szkoleniach dotyczących szeroko rozumianej tematyki elektrycznej i elektrotechnicznej. Są to spotkania w formie tradycyjnej lub organizowane online.

Z myślą o klientach firma stworzyła także sekcję poradników, w której regularnie zamieszczane są teksty dotyczące takich zagadnień, jak instalacje elektryczne, grzewcze i oświetleniowe w zastosowaniu przemysłowym oraz w domu. Autorzy opracowań odpowiadają w nich na najczęściej pojawiające się pytania dotyczące m.in. doboru elementów różnych instalacji, ich konfiguracji, środków bezpieczeństwa itp.

Przedsiębiorstwo el12 konsekwentnie realizuje społeczną misję biznesu wspierając akcje i projekty prospołeczne. W ramach tej działalności firma pomaga szkołom o profilu elektrycznym. Specjalny patronat (program Akademia el12), którym objęte są placówki, polega głównie na organizowaniu szkoleń i prelekcji tematycznych, ściśle związanych z branżą.

Innym nieszablonowym projektem przedsiębiorstwa jest orkiestra. Obecnie el12 Opole Politechnic Band stanowi grupę koncertową, której muzycy rekrutują się z Orkiestry Politechniki Opolskiej, Orkiestr Dętych Opolskiego Elektryczniaka. Grupa ta realizuje m.in. takie cykle koncertowe, jak „Muzyczne impresje - cykl koncertów wędrownych”, „Z orkiestrą po zamkach i pałacach” oraz dwie duże cykliczne imprezy: "Opolski Ekspres Dęty" i „Z orkiestrą po Odrze” - autorskie projekty dyrygenta zespołów.

Zostań klientem biznesowym hurtowni elektrycznej

Wszystkich klientów biznesowych zapraszamy do korzystania z platformy B2B, która podnosi komfort pracy i ułatwia proces zakupowy m.in. dzięki pomocy indywidulanego opiekuna handlowego i możliwości tworzenia schowków produktów wg własnych preferencji. Klient korzystający z platformy B2B ma też dostęp do archiwalnych schowków, może szybko i łatwo tworzyć zapytanie ofertowe lub zamówienie, widzi swoje indywidualne warunki handlowe, a także ma możliwość utworzenia subkont dla własnych pracowników.

Wyróżnienia i certyfikaty dla hurtowni elektrycznej el12

Jakość usług el12 potwierdzają nie tylko opinie zadowolonych klientów oraz rekomendacje, ale także lista wyróżnień i certyfikatów. Wśród nich są m.in.:

- Diamenty Forbesa - nagroda przyznawana przedsiębiorstwom, które osiągnęły największy przeciętny roczny wzrost wartości;

- Medal Komisji Edukacji Narodowej – polskie odznaczenie nadawane przez Ministra Edukacji Narodowej za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania. Prezes Przedsiębiorstwa el12 sp. z o.o. otrzymał je za całokształt działań w ramach Programu Akademia el12;

- Tytuł "Firma Dobrze Widziana" – wyróżnienie dla przedsiębiorstw należących do Business Centre Club, przyznawane m.in. za wysoką jakość polityki firmy wobec pracowników;

- Gazela Biznesu - nagroda dla przedsiębiorstwa, które dzięki dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę nawet wśród większych konkurentów. Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland;

- Medal Europejski – organizatorem tego przedsięwzięcia jest BCC przy wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Medalem Europejskim wyróżniane są te wyroby i usługi, które odpowiadają standardom europejskim;

- Certyfikat Rzetelności - świadectwo wiarygodności, transparentności i rzetelności płatniczej firmy, przyznawane w ramach programu Rzetelna Firma.

Oddziały hurtowni elektrycznej el12:

Mapa kategorii
Copyright - 2023 Przedsiębiorstwo el12 Sp z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Sklep elektryczny el12 - internetowa hurtownia elektryczna.