Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Polityka handlowa firmy

Przedsiębiorstwo el12 sp. z o.o. istnieje w branży elektrotechnicznej od 2003r.
Kluczowym założeniem Przedsiębiorstwa el12 Sp. z o.o. jest nieustanne doskonalenie formy obsługi klienta w celu osiągnięcia jego maksymalnej satysfakcji.Główne założenie to wsparcie techniczne na każdym etapie zakupu, począwszy od profesjonalnej oferty, poprzez doradztwo podczas zakupu oraz odpowiednią formę dostawy towaru do klienta.

Polityka sprzedażowa el12 zakłada również indywidualne podejście do każdego klienta, ma to przełożenie na odpowiednią formę obsługi, oraz indywidualne warunki handlowe.

Jednak głównym atutem polityki handlowej jest otwarta przestrzeń magazynowa – każdy klient może wejść bezpośrednio na magazyn wraz z doradcą technicznym. A co za tym idzie, klient nie jest traktowany szablonowo ponieważ ma okazję na indywidualną konsultację, a dany towar może obejrzeć bezpośrednio przed zakupem. Dodatkowym atutem są odpowiednio wysokie stany magazynowe, które pozwalają na dokonanie zakupu od ręki. Dzięki takiej polityce handlowej, nasi klienci mogą się u nas zaopatrzyć w artykuły elektryczne i osprzęt teleinformatyczny optymalnie dopasowane do ich potrzeb. Dążymy do tego aby wychodzić na przeciw naszym klientom i proponować im rozwiązania, które ułatwią im funkcjonowanie w branży elektrotechnicznej. U nas to klient wybiera markę produktu, a my dbamy, żeby dokonywał wyboru z najlepszych rozwiązań aktualnie dostępnych na rynku.

Mapa kategorii
Copyright - 2022 Przedsiębiorstwo el12 Sp z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.

projekty unijne