ATEL

Konwerter 10/100/1000 Mbps RJ-45/SC, MM 850nm, 550m (WO-KB-MDS-550)

Indeks lokalny:
AEA009ATEL
Nr katalogowy:
#07605
Kod EAN:
5907647051875
Cena:
272,31 zł
brutto / szt.
Dostępność:
Na zamówienie
Dostawa:
od 15,00 zł (kurier przedpłata) - produkt kwalifikuje się do bezpłatnej dostawy w zamówieniu powyżej 400,00 zł Szczegóły
Planowany czas dostawy:
1-3 dni robocze
Ilość:
szt.
Metody dostawy:
dostawa kurierem odbiór osobisty
szczegóły
Formy płatności:
gotówka karta płatnicza przelew bankowy
szczegóły

Opis produktu

Konwerter umożliwia zamianę medium ze standardowej skrętki STP/UTP na światłowód wielomodowy (MM) i transmisję na odległość do 550m. Konwerter posiada jedno podwójne (duplex) gniazdo światłowodowe SC oraz jedno gniazdo RJ45. Wskaźniki LED umożliwiają łatwą kontrolę i monitoring działania.

Standardy: IEEE 802.3ab/z
Port #1: 10/100/1000 Mbps RJ-45
Zasięg portu #1: 100m
Okablowanie portu #1: UTP/STP kat. 5
Port #2: 1000 Mbps SC MM
Długość fali TX: 850nm
Długość fali RX: 850nm
Zasięg portu #2: 550m
Okablowanie portu #2: 50/125, 62.5/125, 100/140 µm
Typ obudowy: Desktop
Dopuszczalna temperatura pracy: 0°C do 40°C
Dopuszczalna wilgotność otoczenia: 10% do 90%, niekondensująca
Certyfikaty: FCC Class B, CE
Zasilanie: zasilacz 5V DC 2A
Okres gwarancji: 24 miesiące
Zgłoszenie błędu produktu

Jeśli znalazłeś/aś błąd odnośnie opisu produktu bądź funkcjonowania naszego serwisu, wyślij poniższy formularz

Nazwa produktu: Konwerter 10/100/1000 Mbps RJ-45/SC, MM 850nm, 550m (WO-KB-MDS-550)
Indeks el12: AEA009ATEL

* - pola wymagane

Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo el12 sp.z o.o. z siedzibą w Opolu, ul. Św. Anny 5. Dane przetwarzane są w celu możliwości udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Każdy ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, jednak jest niezbędne w celach kontaktowych.

Zamknij
Wyślij
Zgłoszenie błędu złożone pomyślnie
Dziękujemy za zgłoszenie błędu
Zamknij
mapa-oddzialow Zobacz nasze oddziały
Firmy rodzinne BCC Logo Elpus

Godziny pracy:
Pn-Pt: 07:00-15:00
Godziny otwarcia oddziałów:
Pn-Pt: 07:00-17:00 | Sb: 08:00-13:00
Adres:
45-117 Opole, ul. Św. Anny 5
tel.: (+48) 12 269 12 12
fax: (+48) 77 456 81 53
email: info@el12.pl

Sklep internetowy elchemia.pl
Platforma internetowa akademiael12.pl
Facebook el12
Google+ el12
Youtube el12
Megacennik
Oddziały hurtowni elektrycznej el12: Bydgoszcz | Częstochowa | Dąbrowa Górnicza | Gdynia | Gliwice | Katowice | Kraków | Łódź | Opole | Wrocław

Mapa kategorii | Polityka prywatności
Copyright - 2017 Przedsiębiorstwo el12 Sp z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.

projekty unijne