Kliknij zdjęcie, aby powiększyć

KONTAKT-SIMON

MATIBUS-SE 1052/104 Panel Sinthesi

Indeks lokalny:
IEE052KONT
Nr katalogowy:
1052/104
Cena:
616,84 zł
brutto / szt.
501,50 zł netto / szt.
Dostępność:
2 tygodnie
Dostawa:
od 15,00 zł (kurier przedpłata) - produkt kwalifikuje się do bezpłatnej dostawy w zamówieniu powyżej 400,00 zł Szczegóły
Ilość:
szt.
Metody dostawy:
Metody dostawy
szczegóły
Metody płatności:
Metody płatności
szczegóły

Opis produktu

Bogata funkcjonalność oraz stylistyka urządzeń sprawiają, że system Matibus SE spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Panele wywołania systemu MatibusSE występują w wersji domofonowej i videodomofonowej i wykonane są w wysokiej jakości stali nierdzewnej lub anodyzowanego aluminium. Wszystkie panele można montować zarówno natynkowo jak i podtynkowo. Dzięki digitalizerowi 1052/7R w systemie mogą być stosowane analogowe panele z tradycyjnymi przyciskami wywołania.

Panele z anodyzowanego aluminium SINTHESI. Panele powstały na bazie oryginalnej, włoskiej linii stylistycznej SINTHESI. Panele te charakteryzuje łatwość rozbudowy do wersji video poprzez dodanie modułu kamery. Podstawowy moduł 1052/13 wyposażony jest w podświetlaną klawiaturę numeryczną oraz 4 cyfrowy wyświetlacz LED. Sposób montażu jest uzależniony od wyboru obudowy, która występuje zarówno w wersji podtynkowej jak i natynkowej.

1052/13 Sinthesi - wersja z modułem informacyjnym oraz czytnikiem pastylek Dallas. Panel wykonany ze stali nierdzewnej, z wyświetlaczem LED, podświetlanym modułem informacyjnym, czytnikiem pastylek Dallas.

Dane techniczne

 • Rodzina
  MATIBUS SE
 • Montaż
  Natynkowy/podtynkowy
 • Szerokość [mm]
  90
 • Kolor
  Srebrny
 • Materiał
  Aluminium
 • Wysokość [mm]
  180
 • Głębokość [mm]
  45

Inne produkty w kategorii: Inne

Zgłoszenie błędu produktu

Jeśli znalazłeś/aś błąd odnośnie opisu produktu bądź funkcjonowania naszego serwisu, wyślij poniższy formularz

Nazwa produktu: MATIBUS-SE 1052/104 Panel Sinthesi
Indeks el12: IEE052KONT

* - pola wymagane

Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo el12 sp.z o.o. z siedzibą w Opolu, ul. Św. Anny 5. Dane przetwarzane są w celu możliwości udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Każdy ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, jednak jest niezbędne w celach kontaktowych.

Zamknij
Wyślij
Zgłoszenie błędu złożone pomyślnie
Dziękujemy za zgłoszenie błędu
Zamknij

Mapa kategorii
Copyright - 2019 Przedsiębiorstwo el12 Sp z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.

projekty unijne