Kliknij zdjęcie, aby powiększyć

ETI POLAM

Ogranicznik przepięć z odłącznikiem ETITEC A 500/5/C-O

Indeks lokalny:
AOC025ETIP
Nr katalogowy:
002442314
Kod EAN:
5904722929654
Cena:
66,20 zł
brutto / szt.
53,82 zł netto / szt.
Dostępność:
do 2 tygodni (dni robocze)
Dostawa:
od 15,00 zł (kurier przedpłata) - produkt kwalifikuje się do bezpłatnej dostawy w zamówieniu powyżej 400,00 zł Szczegóły
Ilość:
szt.
Metody dostawy:
Metody dostawy
szczegóły
Metody płatności:
Metody płatności
szczegóły

Opis produktu

Zastosowanie - Ograniczniki przepięć ETITEC klasy A są aparatami przeznaczonymi do ochrony urządzeń zainstalowanych w liniach napowietrznych i kablowych niskiego napięcia gdzie udarowa wytrzymałość izolacji nie przekracza 6kV. Przystosowane są do montowania na zewnątrz chronionego budynku (przyłącza nasłupowe) w miejscach, gdzie linia napowietrzna przechodzi w linie kablową, bądź stanowią ochronę przeciwprzepięciową uzwojeń wtórnych transformatorów SN/nn. W liniach napowietrznych należy instalować ograniczniki w odległościach nie większych niż 300m. Zaleca się również stosowanie ograniczników przepięć do ochrony szaf sterowniczych oświetlenia ulicznego, aparatury alarmowej, sygnalizacyjnej, ostrzegawczej itp. Przekroje przewodów łączących ogranicznik z przewodami roboczymi nie powinny być mniejsze jak 10mm2 (Cu) i 16mm2 (Al.) oraz dla przewodów uziemiających miedzianych 16mm2 a dla stalowych 50mm2. Ograniczniki instalowane w liniach zaleca się stosować w miejscach uziemienia przewodu ochronnego PE lub przewodu ochronno-neutralnego PEN. W  innych przypadkach należy wykonać uziom z którym należy, połączyć przewody PE lub PEN, do którego połączony będzie zacisk uziomowy ogranicznika. Rezystancja uziemienia ograniczników nie powinna być większa niż 10 ohm.Wersje ograniczników z odłącznikiem muszą być połączone z uziemieniem przewodem giętkim (linka). Niedopuszczalne jest stosowanie bednarki lub przewodów sztywnych.

Dane techniczne

 • Typ
  500/5/C-O
 • Waga [g]
  150
 • Typ zacisku
  Jednostronnie przebijający podwójny do 95mm2

Pozostałe dane techniczne

 • Model
  Warystor
 • Rodzaj napięcia zasilania
  AC
 • Napięcie znamionowe Ue przy AC 50 Hz
  500

Inne produkty w kategorii: Ochronniki

Zgłoszenie błędu produktu

Jeśli znalazłeś/aś błąd odnośnie opisu produktu bądź funkcjonowania naszego serwisu, wyślij poniższy formularz

Nazwa produktu: Ogranicznik przepięć z odłącznikiem ETITEC A 500/5/C-O
Indeks el12: AOC025ETIP

* - pola wymagane

Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo el12 sp.z o.o. z siedzibą w Opolu, ul. Św. Anny 5. Dane przetwarzane są w celu możliwości udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Każdy ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, jednak jest niezbędne w celach kontaktowych.

Zamknij
Wyślij
Zgłoszenie błędu złożone pomyślnie
Dziękujemy za zgłoszenie błędu
Zamknij

Mapa kategorii
Copyright - 2019 Przedsiębiorstwo el12 Sp z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.

projekty unijne