Osprzęt teleinformatyczny

Osprzęt teleinformatyczny w naszej ofercie to sprzęt sieciowy przeznaczony zarówno dla domu jednorodzinnego lub małej firmy jak i dla dużych, nowoczesnych serwerowni. W tej kategorii znajdują się przede wszystkim gniazda teleinformatyczne (komputerowe, telefoniczne itp.), szafy rackowe, patch panele, routery, testery okablowania, całe systemy montażowe (organizery kabli, płyty wypełniające, profile) itp.

Podkategorie

Sortowanie
Znaleziono 572 produktów
Strona: 36 z 36

Kabel krosowy UTP kat. 6 LS0H szary 3 m

Producent: EMITER
Indeks lokalny: AEK078EMSO
Nr katalogowy: BK/UTP6LS0H-3
Kategoria: Patchcordy |
Brak w magazynie
do 4 tygodni
Ilość
SZT.

0

Cena: 25,99 zł brutto

Kabel krosowy UTP kat. 6 LS0H szary 2m

Producent: EMITER
Indeks lokalny: AEK079EMSO
Nr katalogowy: BK/UTP6LS0H-2
Kategoria: Patchcordy |
Brak w magazynie
do 4 tygodni
Ilość
SZT.

0

Cena: 19,50 zł brutto

Kabel krosowy UTP kat. 6 LS0H szary 5m

Producent: EMITER
Indeks lokalny: AEK080EMSO
Nr katalogowy: BK/UTP6LS0H-5
Kategoria: Patchcordy |
Brak w magazynie
do 4 tygodni
Ilość
SZT.

0

Cena: 39,00 zł brutto

Kabel krosowy UTP kat. 6A 1m

Producent: EMITER
Indeks lokalny: AEA060EMSO
Nr katalogowy: BK/11320410
Brak w magazynie
Ilość
SZT.

0

Cena: 1 153,13 zł brutto

Kątowniki mocujące 800 (2szt.)

Producent: EMITER
Indeks lokalny: AEA007EMSO
Nr katalogowy: BK/11130061
Brak w magazynie
Ilość
SZT.

0

Cena: 113,26 zł brutto

KASETA światłowodowa na 24 spawy do muf 11320410 i 11320412

Producent: EMITER
Indeks lokalny: AEA015EMSO
Nr katalogowy: BK/11320039
Brak w magazynie
Ilość
SZT.

0

Cena: 76,88 zł brutto
Ilość
SZT.

0

Cena: 948,08 zł brutto
Ilość
SZT.

0

Cena: 664,08 zł brutto
Ilość
SZT.

0

Cena: 456,33 zł brutto
Ilość
SZT.

0

Cena: 664,08 zł brutto

Pigtail BKT LC/PC OM4 easy strip 12 colors set 2m

Producent: EMITER
Indeks lokalny: AEK316EMSO
Nr katalogowy: BK/22QP460C.2
Kategoria: Patchcordy |
Brak w magazynie
Ilość
SZT.

0

Cena: 235,00 zł brutto

Pigtail BKT SC/PC OM4 easy strip 12 colors set 2m

Producent: EMITER
Indeks lokalny: AEK326EMSO
Nr katalogowy: BK/22QP420C.2
Kategoria: Patchcordy |
Brak w magazynie
Ilość
SZT.

0

Cena: 217,01 zł brutto
16 24 32 Produktów na stronie

Mapa kategorii
Copyright - 2020 Przedsiębiorstwo el12 Sp z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.

projekty unijne