Kliknij zdjęcie, aby powiększyć

EMITER

Patchcord multi, duplex, I-VH2G 50/125, wtyki LC/ST dł.1m

Indeks lokalny:
AEA066EMSO
Nr katalogowy:
BK/10490012
Cena:
1,48 zł
brutto / szt.
1,20 zł netto / szt.
Dostępność:
2 tygodnie
Dostawa:
od 15,00 zł (kurier przedpłata) - produkt kwalifikuje się do bezpłatnej dostawy w zamówieniu powyżej 400,00 zł Szczegóły
Ilość:
szt.
Metody dostawy:
Metody dostawy
szczegóły
Metody płatności:
Metody płatności
szczegóły

Opis produktu

Patchcord multi, duplex, I-VH2G 50/125, wtyki LC/ST dł.1m

Inne produkty w kategorii: Akcesoria teleinformatyczne

Zgłoszenie błędu produktu

Jeśli znalazłeś/aś błąd odnośnie opisu produktu bądź funkcjonowania naszego serwisu, wyślij poniższy formularz

Nazwa produktu: Patchcord multi, duplex, I-VH2G 50/125, wtyki LC/ST dł.1m
Indeks el12: AEA066EMSO

* - pola wymagane

Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo el12 sp.z o.o. z siedzibą w Opolu, ul. Św. Anny 5. Dane przetwarzane są w celu możliwości udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Każdy ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, jednak jest niezbędne w celach kontaktowych.

Zamknij
Wyślij
Zgłoszenie błędu złożone pomyślnie
Dziękujemy za zgłoszenie błędu
Zamknij

Mapa kategorii
Copyright - 2019 Przedsiębiorstwo el12 Sp z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.

projekty unijne