Kliknij zdjęcie, aby powiększyć

EMITER

Pigtail QuickFiber LC/PC OM3 (50/125m) easy strip 2m

Indeks lokalny:
AEA017EMSO
Nr katalogowy:
BK/22QP3600.2
Cena:
16,72 zł
brutto / szt.
13,59 zł netto / szt.
Dostępność:
do 4 tygodni (dni robocze)
Dostawa:
od 15,00 zł (kurier przedpłata) - produkt kwalifikuje się do bezpłatnej dostawy w zamówieniu powyżej 400,00 zł Szczegóły
Ilość:
szt.
Metody dostawy:
Metody dostawy
szczegóły
Metody płatności:
Metody płatności
szczegóły

Opis produktu

Pigtaile produkowane są w oparciu o włókno pigtailowe o przekroju 900µm. Pigtail może być zakończony złączem typu ST, SC, FC, E2000, LC oraz MTRJ.

Standardowo pigtaile mają długość 2m, jednak pigtaile o innej długości mogą być wyprodukowane zgodnie z życzeniami klientów.

Każde złącze, które opuszcza produkcję jest testowane.

Jakość gwarantowana jest wykonywaniem pomiaru tłumiennności każdego pigtaila opuszczającego linię produkcyjną (tłumienność całkowita jest mniejsza od 0,3dB).

Inne produkty w kategorii: Akcesoria teleinformatyczne

Zgłoszenie błędu produktu

Jeśli znalazłeś/aś błąd odnośnie opisu produktu bądź funkcjonowania naszego serwisu, wyślij poniższy formularz

Nazwa produktu: Pigtail QuickFiber LC/PC OM3 (50/125m) easy strip 2m
Indeks el12: AEA017EMSO

* - pola wymagane

Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo el12 sp.z o.o. z siedzibą w Opolu, ul. Św. Anny 5. Dane przetwarzane są w celu możliwości udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Każdy ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, jednak jest niezbędne w celach kontaktowych.

Zamknij
Wyślij
Zgłoszenie błędu złożone pomyślnie
Dziękujemy za zgłoszenie błędu
Zamknij

Mapa kategorii
Copyright - 2019 Przedsiębiorstwo el12 Sp z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.

projekty unijne