Kliknij zdjęcie, aby powiększyć

EMITER

Pigtail QuickFiber ST/PC OM2 (50/125?m) easy strip 2m

Indeks lokalny:
RRR115EMSO
Nr katalogowy:
BK/22QP5100.2
Cena:
9,78 zł
brutto / szt.
7,95 zł netto / szt.
Dostępność:
do 4 tygodni (dni robocze)
Dostawa:
od 15,00 zł (kurier przedpłata) - produkt kwalifikuje się do bezpłatnej dostawy w zamówieniu powyżej 400,00 zł Szczegóły
Ilość:
szt.
Metody dostawy:
Metody dostawy
szczegóły
Metody płatności:
Metody płatności
szczegóły

Opis produktu

Pigtail QuickFiber ST/PC OM2 (50/125?m) easy strip 2m

Inne produkty w kategorii: Akcesoria do rozdzielnic

Mapa kategorii
Copyright - 2021 Przedsiębiorstwo el12 Sp z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.

projekty unijne