Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Kliknij zdjęcie, aby powiększyć

KONTAKT-SIMON

SIMON 54 Wkład gniazda telefonicznego RJ12

Indeks lokalny:
MAM014KONT
Nr katalogowy:
HRJ12
Kod EAN:
5902787854850
Cena:
16,46 zł
brutto / szt.
13,38 zł netto / szt.
Dostępność:
do 4 tygodni (dni robocze)
Dostawa:
od 16,00 zł (kurier przedpłata) Szczegóły
Ilość:
Towar w promocyjnej cenie można kupić tylko w ilości dostępnej na magazynie szt.
Metody dostawy:
Metody dostawy
szczegóły
Metody płatności:
Metody płatności
szczegóły

Opis produktu

Simon 54 jest innowacyjnym rozwiązaniem osprzętu elektroinstalacyjnego. Stanowi elegancką propozycję dla osób chcących ciekawie zaaranżować swoje mieszkanie, biuro czy inne pomieszczenie. Cały osprzęt wykonany jest z nowoczesnego, niezawodnego i przyjaznego w montażu mechanizmu.

To, co wyróżnia linię Simon 54 to ich szlachetna forma oraz bogata kolorystyka. Dostępnych jest 55 zestawień kolorystycznych. Oferowany są ramki metalowe, metalizowane oraz pastelowe. Odpowiednio dobrano paletę kolorów ramek i klawiszy by skomponować zestawy ciekawe i pasujące do siebie z obu elementów.

Niewątpliwą zaletą serii jest niebieskie podświetlenie LED. Nietypowe ramki idealnie dostosowane do puszek karton-gips stworzono, aby gwarantowały równe i perfekcyjne przyleganie jej do ściany. Chciano w ten sposób uniknąć efektu, jaki daje zwykła ramka, czyli powstanie szczeliny między ramką a ścianą. Ramki są symetryczne. Można zamontować je w pionie lub w poziomie zależnie od wybranego modelu i potrzeby. Mogą być pojedyncze bądź nawet pięciokrotne (metalowe maksymalnie 4-krotne).

Wszystkie gniazda serii Simon 54 mają zabezpieczenia w formie osłon prądowych. Stanowią one ochronę przed ryzykiem porażenia prądem elektrycznym. Nowością jest puszka narożna. Stworzona zostałaby złożyć dowolny zestaw produktów z całej serii Simon 54. Można właściwie wykorzystać do tego wszystkie produkty w jakiejkolwiek kolorystyce z proponowanej palety. W serii Simon 54 wykorzystuje się nowoczesne rozwiązania elektroniczne.

Dane techniczne

 • Kolor
  Czarny
 • Rodzina
  SIMON 54
 • Mocowanie
  Zatrzask Keystone
 • Typ zacisku
  Zacisk przebijający izolację

Pozostałe dane techniczne

 • Rodzaj złącza wtykowego
  RJ12 6(6)
 • Kolor
  Czarny
 • Do okrągłych kabli
  tak

Karty katalogowe, schematy, certyfikaty

Inne produkty w kategorii: Moduły keystone

Mapa kategorii
Copyright - 2022 Przedsiębiorstwo el12 Sp z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.