Kliknij zdjęcie, aby powiększyć

FOXYTECH

SP3 Inteligentna wtyczka Smart Home

Indeks lokalny:
MKA001FOXY
Nr katalogowy:
SHFSP3
Cena:
116,90 zł
brutto / szt.
95,04 zł netto / szt.
Dostępność:
do 2 tygodni (dni robocze)
Dostawa:
od 15,00 zł (kurier przedpłata) - produkt kwalifikuje się do bezpłatnej dostawy w zamówieniu powyżej 400,00 zł Szczegóły
Ilość:
szt.
Metody dostawy:
Metody dostawy
szczegóły
Metody płatności:
Metody płatności
szczegóły

Opis produktu


SP3 CONTROS jest inteligentną wtyczką inaczej zwaną Smart Plug z WiFi oraz funkcją timera, pozwalającą sterować urządzeniami za pomocą smartfona (iOS/Android) z dowolnego miejsca oraz zgodnie ze zdefiniowanym harmonogramem.


Inteligentna wtyczka SP3 współpracuje z pilotem uniwersalnym Brodalink RMpro, czujnikiem środowiska A1 oraz innymi akcesoriami firmy Broadlink.


Zdalne zarządzanie urządzeniami

Sterowanie urządzeniami elektrycznymi i elektronicznymi na odległość jeszcze nigdy nie było tak proste. Wtyczka, którą instalujesz w dowolnym gniazdku, pozwala Ci zarządzać zasilaniem elektrycznym z każdego miejsca. Wystarczy, że w swoim urządzeniu mobilnym posiadasz dostęp do Internetu i już możesz się cieszyć korzyściami, jakie daje ta niezwykła wtyczka.


Aplikacja na tablety i smartfony pozwala jednym kliknięciem wyłączyć i włączyć prąd w danym gniazdku, do którego włożysz wcześniej inteligentną wtyczkę. W ten sposób możesz odciąć od zasilania urządzenia RTV i AGD na przykład, gdy jesteś na wakacjach lub wyjątkowo nie wrócisz do domu na noc. To się nazywa smart home!


Inteligentna wtyczka, której podstawą jest bramka WiFi pozwalająca na sterowanie z każdego miejsca na świecie, została wyposażona w szereg innych, praktycznych funkcji. Aż 5 rodzajów timera z 26 odmiennymi zadaniami mówi za siebie. Możesz cyklicznie programować  podlewanie i oświetlenie, ustawiać na czas zasilanie kuchenki elektrycznej lub po prostu odłączać prąd w wybranych godzinach. Przy okazji każda wtyczka, która definiuje Twój inteligentny dom, jest miniaturową lampką LED, idealną do nocnego, delikatnego podświetlenia pomieszczenia.


Przydatne urządzenie ma określoną żywotność, która wynosi aż 50 tysięcy włączeń/wyłączeń i pracuje w warunkach temperatury od 0 do 50 stopni. Odpowiednio zaprojektowany kształt sprzyja umieszczeniu w dowolnym gniazdku. Niewielki rozmiar nie zabiera dużo miejsca. Inteligentna wtyczka działa kompatybilnie z systemami mobilnymi iOS oraz Android. Zamów ją i przejmij pełną, zdalną kontrolę nad urządzeniami elektrycznymi w domu!


Ponadto urządzenie cechują następujące funkcje:


Zdalna kontrola sprzętu RTV/AGD z dowolnego miejsca gdzie dostępny jest internet.

Śledzenie statusu urządzeń sterowanych inteligentną wtyczką.

Lampka nocna LED oraz ochrona ładowania

Wspiera 5 rodzajów timerów oraz 26 zadań timera.

Mały rozmiar, wtyczka zajmuje jedynie jedno miejsce w listwie zasilającej!

Dane techniczne

 • Pobór mocy [W]
  ≤1,1
 • Zakres temperatur pracy [°C]
  0 - 50
 • Częstotliwość WiFi
  2,4 GHz 801.11 b/g/n
 • Prąd znamionowy [A]
  16
 • Żywotność (ilość włączeń/wyłączeń)
  50000

Mapa kategorii
Copyright - 2021 Przedsiębiorstwo el12 Sp z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.

projekty unijne