Kliknij zdjęcie, aby powiększyć

LUXBUD

Termostat LTN2 z wyłącznikeim i sygnalizacja załaczenia

Indeks lokalny:
GGC025LUXB
Nr katalogowy:
LTN2-1
Kod EAN:
5907707075810
Cena:
306,27 zł
brutto / szt.
249,00 zł netto / szt.
Dostępność:
do tygodnia (dni robocze)
Dostawa:
od 15,00 zł (kurier przedpłata) - produkt kwalifikuje się do bezpłatnej dostawy w zamówieniu powyżej 400,00 zł Szczegóły
Ilość:
szt.
Metody dostawy:
Metody dostawy
szczegóły
Metody płatności:
Metody płatności
szczegóły

Opis produktu

Zalety: Wyłącznik sieciowy Zestyk o zdolności łączeniowej 16A / 230V Wyświetlacz parametrów + sygnalizacja załączenia diodą LED Montaż w standardowej puszcze podtynkowej lub natynkowy z adapterem. Dodatkowe funkcje: kalibracja czujnika, obniżka temperatury, przeciwzamrożeniowa, ogranicznik skali nastaw Tryb pracy termostat / nastawnik mocy
Charakterystyka: Termostat LTN2 jest dwustanowym regulatorem elektronicznym służącym do sterowania elektrycznymi systemami grzejnymi. Wbudowany wyłącznik sieciowy oraz przekaźnik z 1-polowym zestykiem o obciążalności 16A / 230V AC umożliwiają bezpośrednie sterowanie 1-fazowymi obwodami grzejnymi, rezystancyjnymi o mocy do 3600W. Termostat przystosowany jest do montażu w standardowej puszce podtynkowej lub natynkowo za pośrednictwem dodatkowego adaptera. Termostat może być wyposażony w wewnętrzny czujnik temperatury otoczenia. Wersja LTN2‑19 i LTN2-1 wyposażona jest w 3-metrowy czujnik kabelkowy NTC typu ETF 144/99 wykorzystywany jako podstawowy czujnik podłogowy lub czujnik układu ograniczającego temperaturę podłogi.
Działanie: W podstawowym trybie pracy termostat kontroluje zmiany wartości rezystancji wybranego czujnika temperatury, uzależnione od temperatury otoczenia lub podłogi (LTN2‑19) i porównuje je z rezystancją odpowiadającą wartości temperatury ustawionej na wyświetlaczu za pomocą przycisków. Jeżeli temperatura czujnika jest niższa od wartości ustawionej nastąpi zamknięcie zestyku przekaźnika i podanie napięcia na obwód grzejny (zapalenie czerwonej diody na panelu czołowym termostatu). Wyłączenie ogrzewania nastąpi przy wzroście temperatury czujnika powyżej wartości ustawionej na termostacie + wartość histerezy 0, 4°C.  W przypadku pracy z 2 czujnikami (LTN2‑19) czujnik wewnętrzny pełni funkcję czujnika podstawowego, a czujnik kabelkowy współpracuje z układem limitującym temperaturę podłogi zapobiegając jej zbytniemu wychłodzeniu lub nagrzaniu. Możliwa jest również praca termostatu bez kontroli czujników, w trybie nastawnika mocy o cyklu wypełnienia 30 min. W trybie tym użytkownik określa procentowo (skala 0‑10) czas załączenia i wyłączenia ogrzewania w trakcie 30 min trwania cyklu.  
Nastawnik mocy: Tylko LTN2-19 - cykl 30 min.

Dane techniczne

 • Czas podtrzymania nastaw
  Max 50 h
 • Klasa ochronności
  IP21 / Klasa II (izolacja wzmocniona)
 • Wyłącznik sieciowy
  2-polowy 16A
 • Zakres regulacji
  Od 0°C do +40°C
 • Czujnik temperatury
  Kabelkowy 3m,NTC (-20/+70°C)
 • Czułość
  +/- 8°C
 • Napięcie znamionowe [V]
  230
 • Wymiary (dł x szer x wys) [mm]
  81 x 81 x 38 mm
 • Zestyk wyjściowy
  SPST-NO; 16A / 230V AC (obciążenie rezystancyjne)

Inne produkty w kategorii: Akcesoria do urządzeń grzewczych

Zgłoszenie błędu produktu

Jeśli znalazłeś/aś błąd odnośnie opisu produktu bądź funkcjonowania naszego serwisu, wyślij poniższy formularz

Nazwa produktu: Termostat LTN2 z wyłącznikeim i sygnalizacja załaczenia
Indeks el12: GGC025LUXB

* - pola wymagane

Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo el12 sp.z o.o. z siedzibą w Opolu, ul. Św. Anny 5. Dane przetwarzane są w celu możliwości udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Każdy ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, jednak jest niezbędne w celach kontaktowych.

Zamknij
Wyślij
Zgłoszenie błędu złożone pomyślnie
Dziękujemy za zgłoszenie błędu
Zamknij

Mapa kategorii
Copyright - 2019 Przedsiębiorstwo el12 Sp z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.

projekty unijne