Kliknij zdjęcie, aby powiększyć

VENTS

Wentylator osiowy, 200mm, ocynk, w obudowie, kanałowy

Indeks lokalny:
GTK002DOVE
Nr katalogowy:
VKOMZ200
Kod EAN:
4823016229717
Cena:
170,97 zł
brutto / szt.
139,00 zł netto / szt.
Dostępność:
W magazynie 1 szt.
Produkt może pochodzić z ekspozycji
Sprawdź dostępność w oddziałach
Dostawa:
od 15,00 zł (kurier przedpłata) - produkt kwalifikuje się do bezpłatnej dostawy w zamówieniu powyżej 400,00 zł Szczegóły
Planowany czas dostawy:
1-3 dni robocze
Ilość:
szt.
Metody dostawy:
Metody dostawy
szczegóły
Metody płatności:
Metody płatności
szczegóły

Opis produktu

Wentylator osiowy Vents serii VKOMz służy do wspomagania wentylacji grawitacyjnej, do bezpośredniego wyrzutu powietrza przez ścianę budynku. Może być instalowany w pomieszczeniach magazynowych, handlowych, gospodarczych oraz użytku publicznego. Dzięki zastosowanym w nim łożyskom kulkowym, wentylator jest dostosowany do pracy zarówno poziomej, jak i pionowej.

Zastosowanie
Wywiewne i nawiewno-wywiewne systemy wentylacji dla różnego typu pomieszczeń, gdzie wymagana jest wysoka efektywność przy stosunkowo niskim oporze systemu.

Konstrukcja
Obudowa wentylatora VKOMz wykonana jest z blachy ze stali ocynkowanej. Wirnik skrzydełkowy wykonany jest z blachy aluminiowej.

Silnik
W wentylatorach wykorzystywane są jednofazowe silniki z zewnętrznym wirnikiem, z wbudowanym zabezpieczeniem termicznym z automatycznym restartem. W celu osiągnięcia dłuższego czasu eksploatacji wentylatora w silnikach zastosowano łożyska kulkowe. Klasa bezpieczeństwa silnika: IP 24.

Regulacja prędkości
Regulowanie wydajności może odbywać się w sposób płynny (regulator tyrystorowy) jak również skokowy (regulator transformatorowy). Wentylatory mogą być podłączone po parę jednostek do jednego sterownika pod warunkiem, że dostępna moc i prąd nie będą przewyższać nominalnych parametrów regulatora.

Montaż
W systemie wentylacyjnym lub bezpośrednio na ścianie za pomocą uchwytów montażowych znajdujących się w zestawie z wentylatorem. Przyłączenie elektryczne i instalacja powinny być wykonane zgodnie z instrukcją i schematem elektrycznym znajdującym się w DTR.

Dane techniczne

 • Długość [mm]
  220
 • Moc [W]
  43
 • Stopień ochrony
  IPX4
 • Średnica odpływu [mm]
  208
 • Przepływ powietrza [m³/h]
  405
 • Głośność [dB]
  32
 • Napięcie znamionowe [V]
  230
 • Szerokość [mm]
  228
 • Typ
  Wentylator osiowy
 • Prędkość obrotowa [RPM]
  1300

Inne produkty w kategorii: Wentylatory kanałowe

Mapa kategorii
Copyright - 2020 Przedsiębiorstwo el12 Sp z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.

projekty unijne